Volejte zdarma

800 88 89 90

O nás


Vítejte na stránkách AUTO LAŠÁK RÝMAŘOV, společnosti, jež se na základě zkušeností již 20 let zabývá prodejem nových i ojetých automobilů všech tříd.

V září roku 2011 jsme se stali AUTORIZOVANÝM DEALEREM A SERVISEM VOZŮ HYUNDAI.

Spokojenost Vás, našich zákazníků, je pro nás důležitá, proto se snažíme našim klientům nabídnout, kromě široké nabídky prověřených vozů, také úplnou paletu služeb a produktů spojených s koupí vozu - od financování, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži nebo asistenční služby.

Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků.

Na naší prodejní ploše nabízíme až 150 vozů. Vozidla se 100% zárukou původu, s pravidelně prováděnými servisními prohlídkami, zaznamenanými v servisní knížce, po prvním majiteli. Ve většině případů se jedná o vozidla pocházející od leasingových společností, zejména po ukončeném operativním leasingu, nebo o referenční vozidla. Vozidla pocházejí převážně z České republiky, zabýváme se ovšem i dovozem vozidel v rámci EU. Všechna vozidla jsou prověřena společnostmi Cebia nebo Cardetect - o původu vozidla Vám rádi vystavíme certifikát.

Našim zákazníkům nabízíme profesionální a osobitý přístup. Příjemný a vyškolený personál je připraven Vám kdykoli pomoci s výběrem toho pravého vozu pro Vás.

A proto: "Koho auto koupit láká, ať se staví u Lašáka!"

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv autoprodejny AUTO LAŠÁK RÝMAŘOV.

plánovač